Wideofilmowanie i fotografia Produkcja filmowa i telewizyjna

 

 

ASfilm - dawniej Studio Kadr zostało założone w roku 1997 i od zawsze staramy się dbać o jak najwyższą jakość naszych produktów w fotografii jak i w wideofilmowaniu. Realizacje są kierowane do naszych klientów, dlatego przyjmujemy każda konstruktywną krytykę, by nasza praca była jak najlepiej oceniona.

Anna & Andrzej Sipajło


Andrzej Sipajło - absolwent Akademii Filmu i Telewizji na wydziale reżyserii. Od najmłodszych lat bawiło go filmowanie i fotografowanie, co rozwinęło się w pasję dającą możliwość założenia studia.

Oprócz realizacji video przez blisko pięć lat współrealizowałem lokalne programy telewizyjne we Władysławowie i okolicach.

  W czasie studiów realizacja dokumentu "Jo jem rebok" przyniosła II miejsce na festiwalu filmów niezależnych w Kolbudach. 

Jestem autorem pierwszego filmu w języku kaszubskim "Testament" zrealizowany na potrzeby dyplomu z reżyserii.

Film okazał się hitem na Kaszubach i nie tylko.

Został przyjęty i wyświetlany na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2007 roku, gdzie został dobrze przyjęty i opisywany na łamach gazety festiwalowej i Gazety Wyborczej.

W lipcu 2008 roku film zostal dołączony jako prezent dla czytelników gazety Dziennik Baltycki w 30.000 egz.
 

W roku 2008 wraz z przyjaciółmi z branży zrealizował film "Świtem", tym razem jako autor zdjęć. Film ten także był wyświetlany w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a na festiwali w Jeleniej Górze zdobył nagrodę publiczności.

REALIZACJE:

Dokument
2006 - Jo jem rebok

2020 - Jeszcze zdążę

Fabuła
2007 - Testament  - reżyseria
2008 - Świtem - zdjęcia

 

Praca w telewizji CSBTV - realizator, operator.

 

Od 2017 realizacja materiałów telewizyjnych w Bałtycka TV